Hakkımızda

FİBERFORM Precast Türkiye'nin önde gelen dış cephe kaplama firmalarından biri olup, sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak birçok projenin tamamlanmasında büyük pay sahibi, teknik personelleri ile cephe konusunda müşterilerine alternatif uygulamalar sunarak “ precast cephe giydirme ” alanında faaliyet göstermektedir.

Fiberform precast her yapıda uygulanabilir cephe alternatifleri ile projeyi başından itibaren devralarak, projelendirme,3 boyutlu tasarım, detay, uygulama, üretim, üretim planlama ve yerinde uygulama aşamalarıyla projelerini zamanında sonlandırıp teslim etmekte ve cephe sektöründe rekabetçi fiyatlar sunmayı hedeflemektedir.

Precast Cephe kaplama uygulamaları mevcut geleneksel inşaat tekniklerinin ötesinde; doğal, çevre dostu ve sürdürülebilir ürün olma özelliği taşıyan; hafiflik, montaj kolaylığı ve sonsuz tasarım imkânı sunan, bünyesinde cephe anlamında birçok alternatifi barındıran uygulamalardır. Fiberform precast üretimlerini dünyanın önde gelen gelişmiş teknolojilerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Bu sayede amaca uygun kalınlık, boyutlarda ve fiziksel özelliklerde dış koşullara dayanıklı malzeme üretimini sağlamaktadır.

ALTERNATİF CEPHE UYGULAMALARIMIZ:

FİBERFORM GRC-GFRC Takviyeli Çimento – Dış Cephe ( Glass Fibre Reinforced Cement ), FİBERFORM GFRG-GRG Elyaf Takviyeli Alçı – İç Cephe ( Glass Fibre Reinforced Alpha Gypsum ), FİBERFORM CEMENT (Board - Her türlü iç ve dış cephe kaplamalarında kullanılan, otoklavda sertleştirilmiş düz veya ahşap desenli yüzey görünümüne sahip doğal lifli çimento esaslı levha), FİBERFORM CTP KOMPOZİT ( Cam Elyaf Takviyeli Polyester Kompozit malzeme ) uygulamaları, montaj ve üretim kolaylığı bulunan, projelerde sınır tanımayan malzemelerdir.

VİZYONUMUZ:

Cephe uygulama standartlarında uluslar arası düzeyde örnek teşkil edecek ve dünyada simge haline gelecek projelerde çalışmak.

Yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak.

Her yıl yeni anlayışlar geliştirerek kurumsallaşma adına sağlam adımlar atmak.

MİSYONUMUZ:

Her şehrin simgesi haline gelmiş yapılar vardır, bu yapılar geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe asırlar boyu uzun bir zaman ayakta durmayı başaran yapılardır. Fiberform beton geçmişimizi günümüze, günümüzü geleceğe taşımak ilkesiyle yola çıkmış, yapılarda dış cephe konusunda sınır tanımayan ürünleri ile uzun yıllar ülkesine hizmet edecek bir kuruluştur.

Birlikte geleceği şekillendirelim. Siz hayal edin Fiberform gerçekleştirsin.Cevizlidere Cad. 1236. Sk. No:1/1 Çankaya/Ankara T: +90 312 472 67 40 F: +90 312 472 67 41 M: info@fiberform.com.tr Copyright © 2014
FİBERFORM Precast

Web Uygulama: AdaNET